برو بالا

 • مزایا کابینت های ام دی اف (MDF)

  توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۲-۱۰

  کابینت های ام دی اف امروزه به علت قیمت مناسب نسبت به کابینت های چوبی و های گلاس و همین طور مقاوم بودن آنها در برابر رطوبت در اکثر خانه مشاهده می شود. در این مطلب با کابینت های ام دی اف و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا می شویم.

 • بحث همیشگی در مورد سنگ آشپرخانه

  توسط بنای برتر ۱۳۹۷-۱۲-۱۶

  اگر به تازگی برای خرید سنگ آشپرخانه قصد خرید دارید، باید بدانید که چندین گزینه پیش رو خواهید داشت. محققان ما اظهار دارند که انتخاب اکثر مردم به دو سنگ مرغوب گرانیت و کواتز خلاصه می‌شود. دوپنجم افراد یکی از این دو سنگ را برای پوشانیدن سطح کابینت‌های آشپرخانه‌شان انتخاب می‌کنند که به نظر می‌رسد به دلیل طول عمربالا و سهولت در تمیزکاری این سنگ‌ها است. اگر شما نیز در انتخاب بین این دو کانی ارزشمند و زیبا مردد مانده‌اید، در اینجا تمام جوانب مثبت و منفی آنها را مشاهده خواهید کرد.

 • کابینت های زیبا با ایده های خاص

  توسط بنای برتر ۱۳۹۷-۱۲-۱۵

  اگر به دنبال به روز کردن و تغییر دادن سبک و دکور آشپرخانه خود در سال جدید با ایده‌ای خلاقانه و جدید هستید، باید روی کابینت‌ها تغییراتی ایجادکنید. این نمونه ایده‌های جدید به احتمال زیاد در سال 2018 بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت، اما شرط می بندم که در چندسال آینده نیز آنها را اطراف خود خواهید دید.

نمایش بیشتر