برو بالا

  • تفاوت وان و وان جکوزی چیست؟

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۸-۲۱

   همه ما لذت خوابیدن در آب را تقریباً تجربه کرده‌ایم از دریا و برکه و رودخانه گرفته تا استخر و وان های کوچک در حمام‌هایمان. وان های جکوزی نسل نسبتاً جدیدی از وان ها هستند که به امکاناتی نظیر پمپاژ آب برای ماساژ بدن و مفصل‌ها مجهز شده‌اند. حمام‌هایی که وان جکوزی دارند، که نه‌تنها باعث مجلل شدن خانه‌ها می‌شود بلکه امکان رفع خستگی را بعد یک روز کاری فراهم می‌آورد. در حمام‌های کوچک هم می‌توان از تجهیزاتی مانند وان و حتی وان های جکوزی استفاده کرد، به‌شرط آن‌که ترفندهای طراحی دکوراسیونی آن را بلد باشید. باید بدانید چگونه وان، کابین دوش و حتی جکوزی‌ها را در حمام جایگذاری کنید تا بتوانید از وجود آن‌ها بهره‌مند شوید.

  • تاریخچه ای از نوآوری: وان های گردابی(جکوزی ها)

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۸-۲۱

   در ابتدا آب وجود داشت. در عین حال که ما آب را مایه ی بقای خود می دانیم، به این نتیجه نیز رسیده ایم که آب گرم احساس خوبی به ما می بخشد. این احساس به اندازه ای لذت بخش بوده است که فناوری های فراوانی به منظور بهره بردن تک تک انسان ها از مزایای آب گرم پدیدار شده اند. اما همه ی ما می دانیم که مطلب فراتر از این نکات است. تاریخچه ی ساخت و اختراع وان گردابی مملو از چندین دهه اختراع، ابداع، حل مسائل و دگرگونی ها است. ما به منظور ارج نهادن به آن همه روحیه کارآفرینی، نگاهی به گذشته و تاریخچه ی وان های گردابی می اندازیم.

  • همه چیز در مورد وان حمام خانگی

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۷

   وان حمام خانگی تقریبا یکی از مهمترین قسمت های هر حمامی محسوب می شود. برای بسیاری از صاحب‌ خانه‌ ها برداشتن یک کتاب و رفتن به وان حمام خانگی، به‌ ویژه در زمستان، یک تجربه بی‌نظیر محسوب می‌شود؛ یا شاید به‌عنوان یک کارگر یا کارمند هیچ‌چیز مانند یک وان حمام خانگی گرم نتواند خستگی یک روز کاری را از تن درکند. احتمالاً شما نیز با بنده هم‌عقیده باشید که وان حمام علاوه بر تأثیر قابل‌توجه بر دکوراسیون حمام ، ازلحاظ نظافت و سلامتی روحی و روانی نیز بر افراد تأثیر مثبت دارد.

  • جکوزی خانگی و یک آب تنی هیجان انگیز در منزل

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۷

   لذت خوابیدن در آب را تقریبا همه ی ما تجربه کرده ایم، از دریا و برکه و رودخانه گرفته تا استخر و وان های کوچک در حمام هایمان. جکوزی ها نسل نسبتا جدیدی از وان ها هستند که به امکاناتی نظیر پرتاب آب برای ماساژ بدن و مفصل ها مجهزند. حمام هایی که جکوزی دارند، ما را به یاد اتاق های هتل های لوکس و مجلل می اندازند. امروزه افراد زیادی این وان های هیجان انگیز را به دکوراسیون داخلی منزل خود آورده اند.