برو بالا

  • تجهیزات مورد نیاز در سیستم تصفیه آب استخر

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۶

   استخر در مدل‌ها و ابعاد مختلف وجود دارد. ولی تقریباً همه آن ها، از استخر شخصی کوچک گرفته تا استخر موج یک پارک آبی، با فرآیند مشابهی کار می کنند. تصفیه آب استخر یکی از مهمترین عملیاتی بوده که برای هر نوع استخر بادی، استخر پیش ساخته و استخرهای بتنی در نظر گرفته می شود. از آنجایی که آب استخرها پس از استفاده های مکرر بخصوص در فضای باز نیاز به تصفیه و شفاف سازی داشته بنابراین تصفیه کردن آب درون استخرها از اهمیت بالایی برخوردار است. در حالت کلی راه های دیگری برای عدم انجام عملیات تصفیه سازی آب استخر مانند تخلیه و پر کردن آب آن ها وجود داشته اما به دلیل اینکه باعث هدر رفتن آب شده و زمان زیادی را نیز از مصرف کننده خواهد گرفت استفاده از این روش ها عقلانی نخواهد بود، از همین رو انجام کار تصفیه آب مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش محسوب می شود. شیوه های مختلفی برای تصفیه و پاک سازی آب وجود داشته که استفاده از هر کدام از این روش های تصفیه آب استخر برای به نسبت ابعاد و ظرفیت آب آنها صورت می گیرد.

  • طراحی و ساخت استخر خانگی

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۶

   شنا و آب تنی یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها و تفریحات برای هر سن و سالی به شمار می‌رود. اما شلوغی، ازدحام و محدود بودن سانس‌ استخرهای عمومی ممکن است بسیاری از افراد را از این سرگرمی مفید دور کند. استخر خانگی می‌تواند این مشکل را حل کند و لحظات خوش و مفرحی را در منزل در کنار خانواده‌تان برای شما فراهم کند. آيا در حیاط خانه خود فضای خالی و مناسبی دارید یا اینکه به تازگی ویلایی خریداری کرده‌اید و قصد دارید تا در حیاط آن استخری بسازید؟ آیا تا به حال به طور کلی فکر داشتن استخر خانگی از ذهنتان عبور کرده است؟

  • کاربرد اصلی پمپ در استخرهای بزرگ

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

   همین استخر ساده در روزهای گرم تابستان یکی از لذت بخش‌ترین اختراعات بشر بشمار می آید. اما به رغم این سادگی ظاهری آن، تکنولوژی های به کار رفته در یک استخر معمولی ممکن است از حد انتظار شما فراتر باشد. استخر در مدل‌ها و ابعاد مختلف ساخته می شود. ولی تقریباً همه آن ها، از استخر شخصی کوچک گرفته تا استخر موج یک پارک آبی، با فرآیند مشابهی کار می کنند. استخرها از ترکیب تصفیه و برقراری توازن شیمیایی به طور پیوسته برای تنظیم کردن حجم عظیم آب استفاده می کنند.