برو بالا

  • انواع پارچه های پرده

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

   خوشبختانه تنوع پارچه برای تولید پرده بسیار بالاست و به همین دلیل شاهد استفاده از انواع پارچه‌ها برای دکوراسیون‌های مختلف هستیم. برخی از این پارچه‌ها نازک‌تر بوده و برخی نیز ضخیم‌تر هستند، برخی از پارچه‌ها وزن بیشتری دارند و در طرف مقابل بعضی‌ها به صورت حریر و سبک بوده و فشار چندانی به میله‌ها وارد نمی‌کنند. به طور کلی پارچه‌های مورد استفاده در پرده‌ها را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم کرد.

  • نکاتی در مورد انتخاب پرده اتاق ها

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

   نصب پرده را هم می‌توان یک سرمایه‌گذاری بزرگ نامید که از لحاظ سبک زندگی و صرفه‌جویی در انرژی می‌تواند کمک شایانی برای ساختمان باشد. بنابراین انتخاب آن و نصب اولیه آن موضوع بسیار مهمی برای افراد خانه‌دار است و یک توصیه کلی در مورد آن این است که تا حد امکان به هزینه‌ی آن توجه نکنید و بهترین آنها را از لحاظ کیفیت انتخاب کنید. متخصصین دکوراسیون داخلی پیشنهاد می‌کنند که برای خرید پرده از افراد ماهر در این زمینه مشورت بگیرید و بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود انجام دهید.

  • تبدیل انباری به یک اتاق لباس شیک

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

   صاحب این خانه هر روز با انبوهی از وسایل مواجه می‌شود و همیشه از مشکل کمبود جا شکایت می‌کند. او نسبت به حمام مستری که در خانه دارد احساس رضایت کرده اما همیشه نگران افتادن جواهرات و لوازم آرایشی‌اش در سینک دستشویی است. طراحمان اظهار دارد که وسایلش تقریبا همیشه همه جا هستند! وی با اعضای خانواده مشورت می‌کند تا اتاق خواب را به یک اتاق لباس شیک و کامل تبدیل کند.