برو بالا

  مشخصات هود در آشپزخانه های مدرن

  توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۹-۱۲

  مدل هود

  دو نوع اصلی هود وجود دارد : همه در یکی و پوسته و دمنده بصورت جدا. اکثر مدل های موجود در بازار همه در یکی هستند که متشکل از بخش بیرونی هود و فن دمنده درون آن است. این گزینه ها عالی هستند، بخصوص اگر بخواهید هود ظریفی به عنوان مثال یک فولاد ضد زنگ کلاسیک داشته باشید. دو تکه: گزینه دوم به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهد، شما یک پوسته هود و دمنده را به صورت جداگانه انتخاب می کنید تا هر دو ظاهر و سطح قدرت را که می خواهید در کنار هم داشته باشید. این گزینه تنها در هودهای آخرین مدل موجود است. نکته: در نظر داشته باشید که اگر شما یک پوسته هود و دمنده را به طور جداگانه خریداری کنید، رتبه sone برای دمنده به طور معمول مشخص نخواهد شد. تولید کنندگان فقط وقتی هود و دمنده در کنار هم باشند میزان sone را مشخص می کنند.

  انعطاف پذیری هود

  یک مثال برای درک این موضوع : مشتریان آشپزخانه آتلانتا یک هود فلزی میخواستند اما بودجه آنها کافی نبود. بنابراین طراح لورن پورت از طراحی های داون پورت یک هود چوب سفارشی درست کرد و آنرا مانند فلز رنگ آمیزی کرد. دو خط عمودی در هود تسمه های فولادی ضد زنگ هستند که به قاب چسبانده شده اند. درون هود یک دمنده است که به آن قدرت می دهد.

  مدل های هود برای آشپزخانه های تحول یافته

  هود آشپزخانه که در اینجا دیده می شود کاملا با زاویه دیوار هماهنگ است و چیزی شبیه به این می تواند با استفاده از تکنیک درج هود و محوطه طراحی شده اطراف ایجاد شود. این یک مثال خوب از آشپزخانه تحول یافته است. هود تحول بافته یک سبک است که عناصر مدرن و سنتی را برای یک نگاه جاری ترکیب می کند. طیف وسیعی از سبک ها در یک آشپزخانه تحول یافته بکار گرفته می شوند. اخیرا ما متوجه شدیم که هود هایی مانند Drywall یا در این مورد، shiplap شعاع ساده ای در لبه خود دارند. این کار با استفاده از جادوی چهارچوب بندی بهمراه قرار دادن هود انجام شده است، و به آن نمای روستایی میدهد. یک تکه چوب رنگارنگتر، در این تصویر از نمای نزدیک ، پیچیدگی بیشتری به هود می دهد. این هود دارای ویژگی هایی همانند مثال های قبلی است.

  هود برای آشپزخانه های معاصر

  برای یک آشپزخانه معاصر، احتمالا به دنبال یک هود با خطوط مرتب و حداقل تزئینات هستید. هود فولاد ضد زنگ در این آشپزخانه آبی یک مثال خوب از سبک تمیز است. این هود مدل شومینه ای گفته می شود. هود آشپزخانه معاصر می تواند از هر ماده ای ساخته شده باشد، هرچند شما ممکن است فولاد ضد زنگ یا ترکیبی از فولاد ضد زنگ و شیشه را در نظر بگیرید، همانند آشپزخانه سبک جزیره که در تصویر روبرو مشاهده می کنید.

  هود آشپزخانه های سنتی

  گیلمر می گوید: برای یک آشپزخانه سنتی یک هود دامنۀ سبک مانتل و همینطور یک هود چوبی تزئینی کاملا مناسب است. در آشپزخانه های سنتی به هر رنگی که باشد، بیشتر افراد دوست دارند از هودهای چوبی استفاده کنند. برچسب قیمت برای هودهای استاندارد همه در یکی، می تواند در فروشگاه big-box 40 دلار باشد و قیمت یک هود آخرین مدل با دمنده می تواند تا 8000 دلار برسد. الیارد فرگوسن مدیر لوازم خانگی"اکثر خریداران برای یک هود دیواری جذاب مناسب سطح گاز 30 اینچ، باید بسته به نوع بازار خود، یک هود متوسط را در محدوده قیمت های بین 800 تا 1200 دلاری پیدا کنند" .