برو بالا

  • مشخصات هود در آشپزخانه های مدرن

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۹-۱۲

   دو نوع اصلی هود وجود دارد : همه در یکی و پوسته و دمنده بصورت جدا. اکثر مدل های موجود در بازار همه در یکی هستند که متشکل از بخش بیرونی هود و فن دمنده درون آن است. این گزینه ها عالی هستند، بخصوص اگر بخواهید هود ظریفی به عنوان مثال یک فولاد ضد زنگ کلاسیک داشته باشید. دو تکه: گزینه دوم به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهد، شما یک پوسته هود و دمنده را به صورت جداگانه انتخاب می کنید تا هر دو ظاهر و سطح قدرت را که می خواهید در کنار هم داشته باشید. این گزینه تنها در هودهای آخرین مدل موجود است. نکته: در نظر داشته باشید که اگر شما یک پوسته هود و دمنده را به طور جداگانه خریداری کنید، رتبه sone برای دمنده به طور معمول مشخص نخواهد شد. تولید کنندگان فقط وقتی هود و دمنده در کنار هم باشند میزان sone را مشخص می کنند.

  • چگونه محل قرار دادن هود خود را به درستی انتخاب کنیم؟

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۹-۱۲

   انتخاب یک هود مناسب فرصت خوبی برای ایجاد یک نقطه کانونی چشمگیر در آشپزخانه شما یا اگر به دنبال سبکی ظریفتر هستید، روشی برای بهتر نشان دادن نمای کلی آشپزخانه است. با وجود اشکال مختلف هود، (هودهای بزرگ تا خیلی کوچک) دانستن برخی موارد به ما در انتخاب هود مناسب کمک می کند. اول از همه به خاطر داشته باشید که هود یکی از لوازم آشپزخانه است و کار مهمی در آشپرخانه انجام می دهد پس قبل از خرید هود، در مورد قدرت، نویز و اندازه آن مطالعه کنید.

  • ایده های مرتب کردن وسایل در آشپزخانه مورد علاقه تان

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۳۰

   اگر نمی توانید در قابلمه خود را پیدا کنید، گلدان ها آشپزخانه را شلوغ کرده اند، قالب های شیرینی پزیتان گم شده و شارژر تمام اعضای خانواده روی میز آشپزخانه گذاشته، این ایده ها برای کمک به شماست. طراحان آشپزخانه و کابینت بطور مداوم راهکارهایی ارائه می دهند که کار کردن شما در آشپزخانه راحتتر و کارآمدتر شود.

  • مدل کابینت جزیره

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۳۰

   در طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کلاسیک و مدرن برخی اوقات یک کابینت یا ردیفی از آن ها در مکانی جدا از باقی کابینت ها قرار داده می شوند و با آن ها هیچ تماسی ندارند که به این نوع کابینت ها جزیره گفته می شود. کابینت های جزیره در مرکز یایکی از گوشه های آشپزخانه قرار داده می شوند و طرح این کابینت ها باید به صورتی باشد که با طرح و سبک سایر کابینت های آشپزخانه همخوانی و مطابقت داشته باشد تا فضای آشپزخانه کاربردی و جذاب تر به نظر برسد.

  • 8 ایده در مورد کابینت‌های آشپزخانه

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

   اگر به دنبال به روز کردن و تغییر دادن سبک و دکور آشپرخانه خود در سال جدید با ایده‌ای خلاقانه و جدید هستید، باید روی کابینت‌ها تغییراتی ایجادکنید. این نمونه ایده‌های جدید به احتمال زیاد در سال 2018 بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت، اما شرط می بندم که در چندسال آینده نیز آنها را اطراف خود خواهید دید!

  • بحث همیشگی در مورد سنگ آشپرخانه

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۷

   اگر به تازگی برای خرید سنگ آشپرخانه قصد خرید دارید، باید بدانید که چندین گزینه پیش رو خواهید داشت. محققان ما اظهار دارند که انتخاب اکثر مردم به دو سنگ مرغوب گرانیت و کواتز خلاصه می‌شود. دوپنجم افراد یکی از این دو سنگ را برای پوشانیدن سطح کابینت‌های آشپرخانه‌شان انتخاب می‌کنند که به نظر می‌رسد به دلیل طول عمربالا و سهولت در تمیزکاری این سنگ‌ها است. اگر شما نیز در انتخاب بین این دو کانی ارزشمند و زیبا مردد مانده‌اید، در اینجا تمام جوانب مثبت و منفی آنها را مشاهده خواهید کرد.

  • ترکیب رنگ ها در آشپزخانه

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۷

   رنگ ها نقش مهمی در دکوراسیون داخلی منزل ایفا می کنند به طوری که می توانند بر روی خلق و خو و احساسات اهالی خانه نیز تاثیر گذار باشند.

  • محبوب ترین سبک های آشپزخانه

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۷

   براساس تحقیق به عمل آمده از یکی از سایت های معتبر مربوط به دکوراسیون داخلی، آشپزخانه های L مانند همراه با آشپزخانه های U شکل جز محبوب ترین سبک های آشپزخانه در سال 2018 هستند. سبک روستای بعد از این دو سبک در جایگاه دوم قرار دارد. طبق تحقیق به عمل آمده از 17000 نقر از مالکان خانه در مراحل مختلف بازسازی آشپرخانه در آمریکا میزان محبوبیت سبک آشپزخانه ها و میزان تغییرات سلایق مردم طی چند سال اخیر در نمودار زیر نشان داده شده است.

  • 10 نکته طراحی برای یک آشپزخانه عالی

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۷

   طراحی فوق العاده یعنی پرداختن به همه جزئیات، به خصوص جزئیاتی که وقتی بخوبی به آنها رسیدگی شود، اصلا متوجه آن نمی شوید. به عنوان یک طراح آشپزخانه، من تعدادی تکنیک ویژه برای مجلل کردن آشپزخانه به شما معرفی می کنم. در اینجا 10 مورد از بهترین اسرار طراحی آشپزخانه من ارائه شده است.