برو بالا

  • هر آنچه در مورد غرفه های نمایشگاهی باید بدانیم.

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

   آیا غرفه نمایشگاهی در برپایی نمایشگاه و جذب مشتری تاثیری دارد؟ در دنیای امروزه نمایشگاه ها‌ و صنعت مربوط به آن از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. با شرکت در نمایشگاه و حضور در آن می‌توان به عرضه محصولات تولیدی خود به صورت مستقیم پرداخت و با مشتری و خریدار محصول ارتباطی نزدیک و رو در رو برقرار کرد. در برپایی یک نمایشگاه داشتن غرفه مناسب برای ارائه محصول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طراحی زیبا و مناسب غرفه نمایشگاهی می‌تواند در جذب مشتری تأثیر بسزایی داشته باشد. در ادامه مطالب به مواردی که در برپایی غرفه مطلوب و موفق کمک می‌کند اشاره خواهیم کرد.

  • بایدها و نبایدهای انتخاب میز کارمندی

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

   اولین موردی که در بازدید از یک فضای اداری به چشم می آید، میز کارمندی است که پرسنل و کارمندان یک اداره یا دفاتر کار دولتی و خصوصی از آن استفاده می کنند. قیمت میز کارمندی معمولاً مهم ترین فاکتوری است که مسئولین خرید اداره ها برای خرید در نظر می گیرند. اگرچه قیمت میز کارمندی با توجه به بودجه ای که ادارات و دفترهای کار در اختیار دارند، عامل بسیار مهمی است؛ این امر نباید باعث شود سایر ویژگی های میزهای کارمندی نادیده گرفته شود و همۀ جوانب خرید، تحت شعاع قیمت میزهای کارمندی قرار بگیرد.

  • تاثیر مبلمان اداری لوکس در زیبایی محل کار

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۲

   آیا داشتن مبلمان اداری لوکس می‌تواند برای مشتریان یا کارکنان تأثیرگذار باشد؟ آیا مشتریان در نگاه اول تنها به اسم و اعتبار شرکت اعتماد می‌کنند؟ به‌طور حتم این موارد تأثیرگذار هستند اما تنها فاکتور تعیین کننده نیستند. دکوراسیون محل کار که با مبلمان اداری لوکس طراحی شده باشد، یکی از موارد مهمی است که نمی‌توان از تأثیر آن چشم پوشی کرد.

  • افزایش بهره وری کارکنان سیستم فایلینگ

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۲

   رعایت نظم و انضباط از اصول مهم و اولیه در هر محیط کاری است. وقتی کارکنان منظم باشند، سریع‌تر به مسئولیت‌هایی که بر عهده آنها گذاشته شده است، رسیدگی خواهند کرد. وقتی همه چیز سر جای خودش قرار بگیرد و آشفتگی در محل کار وجود نداشته باشد، کارمندان خواهند توانست امور اداری را به خوبی پیش ببرند. به ویژه در محل‌هایی که تعداد زیادی پرونده موجود باشد، ایجاد نظم دسترسی به آنها را آسان‌‌تر و سریع‌تر می‌کند.

  • چگونگی طراحی محیط کار

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۲

   چگونگی طراحی محیط کار کارکنان رابطه مستقیمی با افزایش یا کاهش عملکرد سازمانی دارد؛ عواملی وجود دارد که اگر در طراحی محیط کار کارکنان مورد توجه قرار نگیرد، کارهای سازمانی به درستی انجام نمی گیرد و با کاهش بازده مواجه خواهیم شد. بنابراین در ابتدا با پرداختن به عوامل زیر، به الگوهایی مناسب جهت طراحی محیط کار خواهیم رسید.

  • صندلی اداری استاندارد باید چگونه باشد؟

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۲

   صندلی اداری یک از اجزای مبلمان اداری است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. باتوجه به اینکه کارمندان به خصوص کسانی که با رایانه کار می کنند نیاز به استراحت دارند به همین دلیل برای استراحت تکیه کاملی به صندلی می زنند در این حالت پشتی صندلی باید به سمت عقب برود برای صندلی هایی که دارای پشت سری (Headrest) نیستند بهترین زاویه 110 درجه است که کمترین بار را به کمر وارد می کند. در صورتی که صندلی دارای پشت سری بود این زاویه می تواند بیشتر نیز باشد.

  • انتخاب پارتیشن اداری مناسب برای دفتر کار

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۷-۰۲

   طراحی دکوراسیون اداره و محل کار شما یکی از مهمترین عواملی است که در نگاه مشتریان و شرکا تاثیر بسزایی می گذارد، از این رو باید در انتخاب پارتیشن اداری و همچنین انتخاب مبلمان مناسب دقت شود. با موضوعاتی که در این مقاله بیان شده است می توانید در انتخاب پارتیشن اداری مناسب، دقت عمل بالایی داشته باشید.