برو بالا

  • حمام مستر

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۳۰

   اتاق خواب مستر یکی از بزرگترین قسمت ها در خانه های امروزی است که یک حمام با ابعاد کوچک در آن ساخته می شود. یکی از خصوصی ترین بخش ها در هر خانه ای حمام مستر است بنابراین دیزاین این قسمت باید به صورتی انجام شود که فرد در هنگام استفاده از آن احساس نشاط و آرامش بیشتری داشته باشد. با توجه به اینکه حمام مستر خصوصی ترین بخش در منزل است از این رو بهتر است طراحی داخلی آن را به صورت شخصی و سلیقه ای انجام دهید.در ادامه چند ایده برای طراحی دکوراسیون حمام مستر را در اختیار شما قرار داده ایم.

  • چند پیشنهاد ساده برای زیباتر شدن دکور سرویس بهداشتی

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۳۰

   حمام‌های لوکس امروزی تنها مکانی برای دوش گرفتن به حساب نمی‌آیند. طراحان دکوراسیون داخلی با گسترده‌تر کردن این فضا و اضافه کردن امکانات بسیاری به آن، این بخش از خانه را به فضایی برای استراحت کردن و آرامش یافتن، تبدیل کرده‌اند.

  • نحوه طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۳۰

   نحوه طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی را می توان نشان دهنده میزان اهمیت شما به آسایش و بهداشت در خانواده دانست، اگرچه حمام مکانی خصوصی است و به ندرت پیش می آید که شخصی خارج از اعضای خانواده از آن استفاده کند اما باید بدانیم که طراحی ایده آل برای دکوراسیون داخلی حمام در تمام خانه ها مهم است و باید به آن اهمیت داد. در ادامه شما را با چند دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی آشنا می سازیم تا ضمن الهام گرفتن از آن ها بتوانید با محیط های متفاوت آشنا شوید.

  • نسل آینده حمام‌ها با 4 تکنولوژی بکار رفته در آن

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

   با بیشتر شدن اشتیاق مردم نسبت به سرمایه گذاری در تجهیزات مدرن حمام‌ها، گزینه‌های بیشتری در بازار موجود شده است؛ از توالت‌های هوشمند تا دوش‌های کنترلی. طبق تحقیقات به عمل آمده در سال 2017 توسط متخصصان ما، این نوع تجهیزات با تکنولوژی بالا هنوز به تولید انبوه نرسیده اند، اما تقاضا برای خرید آنها از 19 درصد در سال 2016 به 26 درصد در سال 2017 رسیده است. چه آمادگی و بودجه لازم برای خرید این تجهیزات مدرن را داشته باشید و چه دوست داشته باشید که اطلاعاتی درمورد این تجهیزات بدست آورید، در این بخش 4 نمونه را معرفی کرده‌ایم که خواندن آن خالی از لطف نخواهد بود.