برو بالا

  • اصول نورپردازی در منزل

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

   نور مناسب در دکوراسیون منزل می تواند هویتی تازه به آن ببخشد و با استفاده از روشنایی در فضا می توانید آن را به نحو بهتری نشان دهید. کمبود روشنایی در منزل یکی از شکایات اساسی صاحبان خانه از فضای داخلی شان است. با وجود اینکه نورهای نقطه ای و کاربردی در فضاهایی مانند آشپزخانه، حمام و اتاق خواب وجود دارد، اغلب کمبود نور مناسب در کلیت فضای خانه دیده می شود.

  • نورپردازی میز ناهارخوری باید چگونه باشد؟

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

   لوستر‌ها و چراغ‌های آویز بالای میز ناهارخوری تنها شکل این نوع چراغ‌ها نیستند، در حقیقت طراحان اکیدا توصیه می‌کنند که از بیش از یک منبع نور برای قسمت‌های مختلف و مهم خانه استفاده کنیم. لوسترهای بالای میز ناهارخوری در مرکز اتاق و نقطه کانونی قرار دارند، درست شبیه به چراغ آویزهای پیشخوان و اوپن آشپزخانه. حتی اگر شما از طرفداران چراغ‌ و شمع‌های سر میز ناهارخوری هستید، بازهم می‌توان گزینه‌های متنو‌ع‌تر و جذاب‌تری را پیشنهاد کنیم که به ذائقه‌تان خوش بیاید. چرا‌غ‌های بالای میز ناهارخوری همانند جواهرات فضای خانه شما هستند. چراغ‌های ناهار خوری خانه‌تان نباید جاگیر باشند بلکه باید فضایی جدید را برایتان به ارمغان آورند. نکته‌ و توصیه‌هایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. اگر بودجه لازم را ندارید می‌تواند فقط با یک گزینه اتاق خود را تغییر دهید.

  • کاربردهای چشمگیر طراحی برای استفاده از چراغ هایLED

   توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

   ملاحظه کنید که این منبع نور انرژی کارآمد چگونه می تواند به میزهای توالت، کانتر تاپ ها، کابینت ها و موارد دیگرشور و نشاط ببخشد. فناوریLED طی چند دهه گذشته، مسیری طولانی را طی کرده است. دیودهای نوری کوچک اما قدرتمند هستند، از انرژی کمی استفاده می کنند و عمر طولانی دارند. آنها همچنین در انواع مختلفی از شکل ها و اندازه ها در بازار موجودند. در اینجا چند راه وجود دارد که بتوان چراغ هایLED را در خانه استفاده کرد تا کارهایی را انجام دهد که لامپ های رشته ای هرگز نمی توانند انجام دهند.