برو بالا

  طراحی یک اتاق نشیمن کوچک

  توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۴-۰۶

  برای طراحی همه مکان های کوچک چالش هایی وجود دارد. اما کوچک بودن اتاق نشیمن به عنوان جایی در خانه که شما احتمالا بیشترین زمان را در آن صرف می‌کنید می‌تواند چالش‌ برانگیز باشد. در اینجا چند نکته و ایده خاص برای طراحی فضا و چیدمان اثاثیه برای اتاق‌های نشیمن کوچک ارائه شده‌است.

  از کاغذدیواری و تابلوها استفاده کنید

  استفاده از آینه مخصوصا اگر رو به پنجره ساختمان باشد نور را از بیرون انعکاس می‌دهد و همچنین استفاده از کاغذ دیواری شادابی خاصی به محیط نشیمن شما می‌بخشد. اگر اتاق نشیمن شما سقف بلندی دارد، از مزایای آن استفاده کنید. می‌توانید فضای عمودی دیوار را به یک گالری هنری تبدیل کنید. یک سقف بلند و پر از تابلو، فضای شما را بزرگتر جلوه خواهد داد.

  کنج نشیمن را کاملا پر کنید

  استفاده از یک مبل ال شکل در کنج نشیمن، علاوه بر این که فضای خوبی برای نشستن افراد دور هم ایجاد می‌کند، باعث می‌شود که فضا منظم‌تر به نظر برسد. حتی اگر کاناپه کوچک انتخاب شود وجود آن در وسط نشیمن جاگیر است. نیمکت راحتی قابلیت استفاده دوطرفه دارد و فضای شما را محدود نمی‌کند.

  از گل و گیاه استفاده کنید

  استفاده از گل و گیاه روش فوق العاده‌ای برای عمق بخشیدن به یک اتاق نشیمن کوچک است. کنج دیوار و پشت صندلی و مبل بهترین فضا برای استفاده از گلدان است.