برو بالا

  3 نکته جذاب برای سالن نشیمن آرام و راحت

  توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۴-۰۵

  دلپذیر با پارچه کتانی

  الیزابت کوروگد می گوید: ما از مجموعه ای از مواد، از جمله کتانی، چوب، چرم، سنگ آبی، پارچه های چاپ شده، فرش های لایه ای و سبز استفاده کردیم تا فضا حس نشاط و شادابی بگیرد. هیچ چیزی با دیگری هماهنگی ندارد، اما در کنار هم حس زیبایی دارند. کوروگد می گوید: ما از رنگی به نام خاکستری اجکامب توسط بنجامین مور استفاده کردیم و رنگ را 50 درصد سبک تر از فرمول معمولی گرفتیم. ما یک برنامه داشتیم و طبق روال معمول پیش می رفتیم. اولین رنگی که روی دیوار زدیم خاکستری اجکامب نبود، رنگ صورتی مات بود. خوشبختانه فقط راهرو را این رنگی کردیم، نقاش متوجه آن شد و کار را اصلاح کرد. اما اشتباه از خود ما بود و باید هزینه را خودمان می دادیم، اما تجربه شد.

  ساخته شده در زیبایی

  طراح کلی لنتینی می گوید: هر وقت درمورد انتخاب فرش شک دارید، اولویت با فرش بزرگتر است. باعث بزرگتر نشان داده شدن فضا می شود و به گرمای خانه می افزاید. وقتی کف خانه چوبی است و طراحی پیچیده ای دارد، باید کمی فضا را ملایم تر کنیم و فرش بزرگ این کار را انجام می دهد. لنتینی می گوید: ما بسیاری از قفسه های کتاب را مدل سازی کرده ایم، اما در این مورد اندازه قفسه ها و این حقیقت که به محض ورود توجه شما را به خود جلب می کنند، موجب شد انرژی و وقت بیشتری را صرف طراحی این قسمت کنیم. می خواستیم این قسمت جمع و جور بنظر بیاید، بنابراین پیدا کردن موارد مناسب برای رفتن برای این قفسه چندین روز طول کشید. اما هنگامی که ما قطعات مناسب جایگذاری شد، ظاهر آنها فوق العاده جالب بود.

  لوازم خاکستری

  لاوت می گوید: برنامه ریزی برای فضا گاهی اوقات مشکل است. این اتاق درازی است، بنابراین ابتدا هر دو مبل را به یکدیگر متصل می کردیم تا یک محیط خوب برای گردهمایی ایجاد کنیم و اتاق درازتر از این بنظر نرسد. که به معنی هنگام ورود به اتاق، شما به پشت مبل راه می روید. این باعث شد که اتاق خاموش و ناخوشایند شود. پس از چند ماه زندگی با این طرح، مشتریان متوجه شدند که این مدل با سبک زندگی آنها همخوانی ندارد و ما دوباره طرح را عوض کردیم. جابجایی یکی از مبل ها و قرار گرفتن آن در مقابل پنجره در سمت راست یک جریان بسیار باز و آرام ایجاد کرد .