برو بالا

  چند مورد از محبوب ترین سالن های غذاخوری

  توسط بنای برتر ۱۳۹۸-۰۵-۰۶

  آیا به دنبال ایجاد یک اتاق سطح بالای الهام گرفته از نواحی ساحلی هستید؟ آیا می خواهید یک گوشه آشپزخانه خود را مجددا و این بار برای میزبانی میهمانان شام خود طراحی کنید؟ شما می توانید روش طراحی اتاق های غذاخوری با این سبک ها در بیابید. در این جا 10 اتاق غذاخوری محبوب معرفی شده اند که بر اساس تعداد دفعات بازدید و خیره سازی عکس ها در ماه های اخیر مرتب شده اند. در بخش نظرات به ما بگویید که کدام یک از موارد فضای محبوب شما برای میزبانی یک میهانی شام است؟

  اشتیاق ساحلی

  این اتاق غذاخوری با دسترسی مستقیم به یک ساحل سفید و شنی، بسیار شیک و کژوال به نظر می رسد. صندلی های روکش دار و میز روستایی میهمانان را تشویق می کنند تا پس از گشت و گذارهای خیره کننده و موج سواری با چشم هایی حیران برای شام به این محل بیایند.

  پرتو روستایی

  این اتاق غذاخوری الهام گرفته شده از خانه های روستایی بوده و از مصالحی که به وفور در محیط اطراف یافت می شود، استفاده می کند تا یک ظاهر خوب چند لایه ایجاد کند. صندلی های چوبی لارگو، استیل گالوانیزه بازسازی شده، لوسترهای کنفی و پرده های سبک کتانی همگی مکمل هم بوده و چندین بافت را به فضا اضافه کرده اند.

  ظرافت صنعتی

  این اتاق صنعتی، ویژگی های خود را به کامل ترین شکل ممکن پذیرفته و به نمایش گذاشته است. به جای منحرف کردن توجه از لوله های بی حفاظ و پنجره های به سبک کارخانه ها، طراحی و دکور به گونه ای است که تاکید دو چندانی نیز بر آن ها دارد. میز غذاخوری، صندلی ها و نیمکت همگی دارای پایه های استیلی سیاه هستند؛ از یک قفسه کتاب استیل به عنوان یک جداکننده شیک در اتاق استفاده شده است و کاشی های بتنی سیاه و سفید در دیوار پشت سینک آشپزخانه یک الگوی هیجان انگیز است که مکمل طرح رنگ اتاق هم هست.

  تحسین مدور

  برای انتخاب اثاثیه و مبلمان خود از جزئیات معماری اتاق هایی که نماهای بصری زیبایی دارند تقلید کنید. این اتاق غذاخوری سقف تزینی خود را با میز غذاخوری که مستقیما زیر طاق دایره ای قرار گرفته، تکمیل می کند.

  حس کف دریا

  این اتاق غذاخوری نماینده نمایی از اقیانوس است و فضا با دیوارها و کابینت های به رنگ سبز کف دریا ادای احترامی به اقیانوس است. میز غذاخوری شیشه ای و چراغ های آویز شفاف حس تازگی و آرامش خاصی به اتاق بخشیده است.

  شگفت انگیز سفید و چوبی

  طراح، پله های چوبی و کاشی های سفید کف را پذیرفته و آن ها را در این اتاق غذاخوری تقویت کرده است. چراغ آویز شیک و به همین ترتیب پایه های چوبی رنگی میز غذاخوری و صندلی ها به خوبی با دیوارهای سفید، صندلی ها و رویه میز هماهنگ هستند. گاهی اوقات دو رنگ همخوان همه چیزی است که برای برجسته شدن یک اتاق لازم است.

  کنج شیک

  این گوشه آشپزخانه در یک خانه نمایشی نمونه خوبی برای بیشترین استفاده از یک فضای محدود است. طراحی چهل و پنج یک نیمکت را چینش بالش های شیک و راحت تجهیز کرده است. میز غذاخوری با یک پایه سفارشی ساخته شده و یک لبه براق چوبی دارد.

  راه راه گیج کننده

  خط و خط و خط، همه جا با خطوط پوشانده شده است. از الوار سقف گرفته تا نرده های پله ها تا تابلوهای دیواری و نوارهای صندلی های روکش دار همگی دارای نوارهای راه راه هستند. با تشکر از سایه های مختلف آبی که در پس زمینه استفاده شده تا در این خطوط غرق نشویم!

  جزئیات طراح

  اگر می خواهید جذابیت های بصری خاصی به اتاق غذاخوری تمام سفید اضافه کنید، مثل کاری که در این اتاق شده است، دقت به جزئیات می تواند تفاوت های دلخواه تان را ایجاد کند. پایه های زرد رنگ میز غذاخوری انفجار رنگی را به وجود آورده که با اثاثیه دیگر و چراغ ها هماهنگ است. صندلی های مدرن و مجموعه عتیقه هایی که برای نشستن انتخاب شده اند، هارمونی زیبایی به وجود آورده اند.

  افسون میانه قرن

  این خانه ییلاقی 1337 که تعمیر شده نماینده بسیاری از مبل ها و اثاثیه نیمه های قرن است. اما اتاق غذاخوری که در دهه 1350 با کریستال ها طراحی شده حس شگفت انگیزی از افسون و جادو به فضا می دهد.